Młody czy wyrośnięty, bądź nam zawsze uśmiechnięty

30.09.2016 r.

Dnia 30 września 2016 r. w klasie IIIb odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym uroczystość klasowa z okazji „Dnia Chłopca”, którą przygotowały dziewczynki z naszej klasy. Przewodnicząca Oliwia Horak postarała się o piękne życzenia, które odczytała w imieniu koleżanek z klasy oraz wychowawczyni. Nie zabrakło także ciekawych, pomysłowych zabaw przygotowanych na tą uroczystość. Między innymi chłopcy zmagali się z zadaniami takimi jak: „Rysowanie obrazków z zawiązanymi oczami”, „Losowanie zadań  – wykonywanie ich”, a także odbyła się zabawa do muzyki „Krzesełka” oraz przebijanie „Serduszka z napisanymi imionami dziewcząt”. W tym dniu chłopcy konkurowali ze sobą o tytuł „Naj”. Jury w postaci koleżanek wybrało chłopca ELEGANCKIEGO, POMYSŁOWEGO, KOLEŻEŃSKIEGO, POMOCNEGO, NAJBARDZIEJ MUZYKALNEGO, którym został Nikodem Wyspiański i otrzymał krawat „Naj”, Dawid Cichowski otrzymał krawat „Naj” – WYSPORTOWANY, SZYBKI, ZWINNY, POMYSŁOWY CHŁOPAK, Konrad Ryziński otrzymał krawat „Naj” – WYSPORTOWANY, SZYBKI, UŚMIECHNIĘTY, ZABAWNY, MIŁY DLA INNYCH, Kacper Łobczowski otrzymał krawat „Naj” WYSPORTOWANY, SZYBKI, ZWINNY CHŁOPAK, UŚMIECHNIĘTY, MIŁY DLA INNYCH,  ZABAWNY, Maciej Kański otrzymał tytuł „Naj” – ZABAWNY, UŚMIECHNIĘTY CHŁOPAK. Na zakończenie uroczystości chłopcy otrzymali prezenty, była to  gra „Inteligencja”. Wszyscy uczniowie w klasie częstowali się smacznymi, zdrowymi pełnymi witamin galaretkami owocowymi. Mamy nadzieję, że chłopcy z IIIb będą ten dzień długo wspominać.

Wychowawczyni A. Gawęcka