Rodzinna wycieczka na Ślężę

27.09.2014 r.

27.09.2014 r. uczniowie klasy VI wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz wychowawczynią po raz kolejny spotkali się na rodzinnej wycieczce na Ślężę, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Pogoda jak zwykle dopisała, wiał niewielki wiatr, a przez gęste drzewa przebijało się słońce.

Wycieczka rozpoczęła się na Przełęczy Tąpadła. Niebieskim szlakiem dotarliśmy na szczyt, na którym spotkaliśmy wielu interesujących ludzi. Po zjedzeniu kanapek i wypiciu herbaty w schronisku oraz załatwieniu oczywistych potrzeb, zeszliśmy na dół tą samą drogą. Na polanie rodzice przygotowali smaczny i zdrowy posiłek, na który składały się pyszne kiełbaski z grilla, pieczony chlebek, warzywne sałatki oraz soczek i herbatka, a na deser szarlotka, oczywiście własnej roboty. Po jedzeniu był czas na wspólne gry i zabawy.

Wycieczka bardzo podobała się, dlatego zapraszam na następne takie spotkanie na wiosnę.

Dziękuję rodzicom, którzy bardzo aktywnie włączyli się w organizację wycieczki

oraz czuwali nad bezpieczeństwem uczniów.

Joanna Krzyżańska