Szkolny konkurs "Rusz głową"

11.10.2013 r.

Dnia 11.10.2013 r. odbył się pierwszy etap całorocznego konkursu promującego logiczne myślenie "Rusz głową". Uczniowie klas I - VI przez miesiąc ciężko trenowali, aby w piątek zmierzyć się z innymi w wypełnianiu SUDOKU. Niektórym wychodziło to bardzo dobrze, innym trochę słabiej, ale prawie każdy zdobył przynajmniej 1 punkt, najlepsi zaś - po 6 punktów.

W następnym miesiącu kolejny etap - WYKREŚLANKI. Do ćwiczeń zapraszamy już teraz, m.in. na zajęciach przed lekcjami w klasie III (poniedziałki i piątki) oraz w świetlicy i bibliotece szkolnej.

Konkurs "Rusz głową" będzie się odbywał do maja 2014 roku. Zdobyte na poszczególnych etapach punkty sumują się. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody oraz celujące oceny z matematyki.

Organizatorzy: Ewa Palka, Dorota Giemza, Anita Olejniczak